IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 Go down 
AutorOneiric Oracle #1
Sen
Sen
Oneiric


Oneiric Oracle #1 Empty
PisanieTemat: Oneiric Oracle #1   Oneiric Oracle #1 EmptyPon Gru 02, 2019 6:39 pm

oneiric
oracle
Listopad 2019Tragiczny finał ogniskaUczestnicy nie spodziewali się, że natrafią w lesie na rannego mężczyznę. Prawdopodobnie jego obrażenia były efektem pijackiej bójki; podejrzany Brandon S. został przesłuchany, jednak z powodu braku dowodów został zwolniony tego samego dnia. Nasz reporter zdołał zamienić z nim kilka słów.

Oneiric Oracle: Co wydarzyło się tamtego dnia, na ognisku?
Brandon S.: Daj mnie pan spokój.
O.O.: Czy widział pan napastnika?
B.S.: Pan mnie napastujesz. Zara zawołam policję.
O.O.: Dlaczego pana zatrzymano?
B.S.: A kij wie.
O.O.: Ponoć powtarzał pan, że to nie pana wina, i że mógł pan temu zapobiec. O co chodziło?
B.S.: Nie wiem, o czym pan mówisz. Zostawcie mnie wszyscy w spokoju. A jak pogadać chcecie, hieno pazerna, to chociaż byście połówkę przynieśli, czy co.

Aktualnie policja nie wie, kto mógł być sprawcą ataku. Ofiara czeka w szpitalu na odzyskanie przytomności. Apeluje się mieszkańców o ostrożność. W razie jakichkolwiek podejrzeń, prosimy o kontakt z lokalnym komisariatem.
Śpij za pieniądzeLubisz spać? Teraz możesz na tym zarobić! Doktor Maximilian Nicholson poszukuje ochotników do swojego badania na temat snów. Jak sam mówi, "poznaliśmy już tyle technik obrazowania, a wciąż nie wynaleziono aparatury do badania snów. Możemy jedynie badać aktywność danych struktur mózgu, i mieć nadzieję, że coś odkryjemy. Ciężko jest spać w laboratorium, szczególnie ciężko jest spać podczas wykonywania rezonansu magnetycznego, który jest bardzo głośny. Chcemy przetestować jednak nowe, pionierskie urządzenie, które być może pozwoli nam zajrzeć w sny trochę głębiej". Zainteresowani powinni zgłosić się do jego biura w Falkirk Memory Hospital. Przewidywana nagroda pieniężna dla uczestników.Oneiric, 2019
:copyright:️ YOU_COMPLETE_MESS
Powrót do góry Go down
 
Oneiric Oracle #1
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Oneiric Oracle #2
» Miasteczko Oneiric

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
-
Skocz do: