IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 Go down 
AutorDmitrij Kozhemyakin Lazarev
Dima Kozhemyakin
Dima Kozhemyakin
Poszukujący

Wiek : 26
Profesja : pracownik stacji benzynowej/ pracownik fizyczny
Świadomość : 0
Esencja : 100%
Ekwipunek : telefon, paczka papierosy, zapalniczka, nóż sprężynowy, piersiówka z wódką


https://oneiric.forumpolish.com/t344-dimitrij-kozhemyakin#1157 https://oneiric.forumpolish.com/t330-dmitrij-kozhemyakin-lazarev#1104
Dmitrij Kozhemyakin Lazarev Empty
PisanieTemat: Dmitrij Kozhemyakin Lazarev   Dmitrij Kozhemyakin Lazarev EmptySob Lis 02, 2019 8:26 pm

POSZUKUJĄCY

Nikolai Komyagin
26
01.01.1993
Sankt Petersburg, Rosja
pracownik stacji benzynowej/ pracownik fizyczny

Dmitrij Kozhemyakin Lazarev 2758128082 Czy wiesz jak to jest żyć w kraju absurdów? Takim miejscu na ziemi, o którym wszyscy myślą z nostalgią a jednocześnie każdy chce je zniszczyć, łącznie z tobą. Przestrzeni w której mówisz na wszystko "Да", a potem lądujesz w więzieniu za "Нет", choć nawet nie znałeś znaczenia tego słowa. Uważaj, gdzie zapalasz szluga, bo choć wszyscy jarają na potęgę, to nie znasz dnia ani godziny gdy dowiesz się, że zamiast tytoniu podpaliłeś dumę narodową. Tak, kurwa, to jest stan umysłu, ale przestań w końcu uśmiechać się gdy słyszysz Интернационал. Dorośnij, nikt nie chce już tego słuchać, a jednak wszyscy śpiewają. Sam nadal tego nie zrozumiałem... Może niektórzy wolą buty od zapachu czystego powietrza.
Dmitrij Kozhemyakin Lazarev 2758128082 Ja zdecydowanie wolę to drugie. Powietrze to życie i moja wolność słowa - paliwo, które zapala mój ogień. A kocham gdy płonie... Gdy płomienie trawią dumę, a ja się z tego tylko śmieję. Bo jestem nikim, jestem śmieciem i tu w Szkocji mogę każdego dnia opluwać twarz dyktatora.
Dmitrij Kozhemyakin Lazarev 2758128082 Jestem zdrajcą, to prawda. Zdradziłem kraj, ale to najlepsze co mogło mnie spotkać. Potraficie wyobrazić sobie, jak szczęśliwy byłem, gdy 5 lat temu rodzice oznajmili "opuszczamy kraj"? Kto wie, może ta decyzja uratowała nasze życia. Na pewno ich normalność, bo gdy odważasz się mówić "nie" i wychodzisz na ulicę  - co moja rodzina robiła od wielu lat - to możesz się spodziewać, że to skończy się tylko źle. Kilka razy musieli już spędzić swoje w aresztach i przed sądami. Sam szedłem w ich ślady. To było balansowanie na granicy, nieustanne, każdego dnia. Ale gdy któregoś razu wróciłem do domu zalany krwią kolejny raz, ojciec i matka uznali, że dosyć tego. Wtedy dowiedzieli się, że jestem gejem i dwa miesiące później już nas nie było. Oczywiście ucieczki nigdy nie są proste, ale jesteśmy, udało się.
Dmitrij Kozhemyakin Lazarev 2758128082 Rodzice nigdy nie należeli do najbardziej czułych i prorodzinnych, ale za odwagę i wsparcie bez względu na cenę szanuję ich jak nikogo innego.
Dmitrij Kozhemyakin Lazarev 2758128082 Dali mi możliwość na normalne życie. Na tyle, na ile może być na tym popierdolonym świecie. Bo zawsze jest przeciw czemu się buntować, o coś walczyć.
Dmitrij Kozhemyakin Lazarev 2758128082 Poznasz mnie jako wojownika. Albo ofiarę systemu. Na jedno wychodzi.

The fire finds a home in me.
Powrót do góry Go down
https://oneiric.forumpolish.com/t344-dimitrij-kozhemyakin#1157 https://oneiric.forumpolish.com/t330-dmitrij-kozhemyakin-lazarev#1104
Sen
Sen
Oneiric


Dmitrij Kozhemyakin Lazarev Empty
PisanieTemat: Re: Dmitrij Kozhemyakin Lazarev   Dmitrij Kozhemyakin Lazarev EmptySob Lis 02, 2019 10:07 pm


Twoja karta została
Zaakceptowana

Ciężkie buciory systemu mogą albo wgnieść cię w ziemię, albo sprawić, że będziesz mieć kręgosłup ze stali. Dmitrij nie ma zamiaru uginać karku - nawet na obczyźnie jest gotów do walki. Ogień w nim płonie cały czas - Dima musi uważać tylko, by samemu od niego nie spłonąć.

Przed rozpoczęciem fabuły pamiętaj o założeniu sennika i o tym, że w North oraz East Oneiric mieszkańcy odczuwają nadmierną senność!

Powrót do góry Go down
 
Dmitrij Kozhemyakin Lazarev
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Dmitrij Kozhemyakin

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
-
Skocz do: